ВЕБПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ ДОЗВОЛЯЄ ПЕРЕВЕСТИ ПЕНСІЮ З ПОШТОВОГО ВІДДІЛЕННЯ ДО БАНКУ АБО НАВПАКИ

Дата: 05.11.2020 15:26

Бажаєте перевести пенсію з поштового відділення до банку або навпаки? Тоді в нагоді  вам стане вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду portal.pfu.gov.ua

Для того щоб подати заяву про зміну способи виплати, потрібно увійти на вебпортал Пенсійного фонду за ЕЦП або за номером телефону чи банківської карти.

В особистому кабінеті вебпорталу, в меню ліворуч “Щодо пенсійного забезпечення”, оберіть пункт “Внесення змін до пенсійної справи”, а потім — пункт “Заява про зміну способу виплати пенсії”.

Заповніть потрібні поля форми заяви та завантажте до неї скан-копії необхідних документів.

Заповнюючи заяву, Ви можете обрати у полі “Бажаєте отримувати пенсійне посвідчення” пункт “Електронне”.

Звертаємо увагу, що подання звернення на виготовлення електронного пенсійного посвідчення можливо лише для пенсіонерів, які отримують виплату пенсії на банк.

Сформуйте заяву та завірте її ЕЦП.

Заява автоматично надійде до Пенсійного фонду.