ДО УВАГИ ОДЕРЖУВАЧІВ ЖИТЛОВОЇ СУБСИДІЇ: ЯКЩО ВИ ЗМІНИЛИ ПОСТАЧАЛЬНИКА ГАЗУ

Дата: 04.11.2020 14:01

Управління соціального захисту населення нагадує, що з першого серпня цього року в Україні відкрито ринок природного газу для побутових споживачів, що надає можливість громадянам самостійно обирати постачальника газу.

Якщо Ви скористалися своїм правом і змінили постачальника природного газу, що передбачено зробити до 30 листопада 2020 року, Вам необхідно:

- протягом 30 днів обов’язково повідомити про зміну постачальника природного газу управління соціального захисту населення.

- вказати в заяві прізвище заявника, вашу адресу проживання, контактний телефон, реквізити постачальника природного газу, Ваш особовий рахунок у постачальника, наявність лічильника.

Вищезазначена інформація необхідна для правильного та своєчасного нарахування Вашої субсидії.

В період дії карантину заяву можливо надсилати поштою. Додаткові роз’яснення щодо призначення субсидії можна отримати за телефоном «гарячої» лінії» управління: (06269) 2-19-45.