Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ЗУПИНКИ СЕЛА МИХАЙЛІВКА СТАЛИ МИСТЕЦЬКИМИ АРТ-ОБ’ЄКТАМИ

Дата: 22.10.2020 11:09

Автобусні зупинки в селі Михайлівка відрізняються від тих, що знаходяться в сусідніх старостинських округах. Розписані барвистими фарбами місцевою жителькою Зінаїдою Куліш, вони притягують до себе погляд та увагу.

Жінка виявила особисту ініціативу та креативність у оформленні об’єктів. Адже скільки себе пам’ятає, завжди була і залишається творчою, енергійною та завзятою. Вона прекрасно в’яже, вишиває, їй до душі малювати та дарувати людям радість.

«Кошти на матеріали для розпису виділили з бюджету громади, - говорить в.о. старости Михайлівського старостинського округу Олександр Кононенко. – Далі працівники бригади з благоустрою пошпаклювали стіни зупинок. І тут на допомогу прийшов ще один житель Михайлівки Євген Ридош, який запропонував свої послуги – роботу на висоті – оздоблення стелі. Підготувавши основу, незабаром з’явилися малюнки. Дякую всім небайдужим землякам за співпрацю!»

Усі три місця очікування громадського транспорту – різноманітні. Але всі, без винятку, розписані в українському етностилі. Як зазначають селяни, коли чекають на автобус – настрій підіймається. Незабаром настане зима, а у середині зупинок яскраво та привабливо завдяки теплим відтінкам фарби та ініціативі людей, що роблять все можливе задля кращого життя в Олександрівській громаді.