НОВИЙ ДАХ НОВООЛЕКСАНДРІВСЬКОГО НВК – КОМФОРТНІ УМОВИ ТА БЕЗПЕКА ДІТЕЙ

Дата: 21.10.2020 13:40

Зроблено капітальний ремонт  покрівлі Новоолександрівського навчально-виховного комплексу за кошти місцевого бюджету. Тепер замість шиферу, який знаходиться в експлуатації багато років, будівлю НВК вкриває сучасна металочерепиця.

Заздалегідь продумано й встановлено снігозатримувачі у кількості 80 штук. Замінено 2 слухових (дахових) вікна на металопластикові.

Окрім цього, замінено кроквяну систему та обрешітку, вимощено гідробар'єр – захист життєвого простору від проникнення пилу, опадів, сміття.

Тішить те, що всі основні  роботи були завершені до 1 вересня, коли діти почали освоювати нові знання.
А на теперішній час можна помітно відчути всі плюси нового даху. Стало набагато тепліше у порівнянні з попередніми навчальними роками. Але найголовніше – стало безпечно знаходитися під оновленою покрівлею Новолександрівського навчально-виховного комплексу.