ВІДБУЛАСЬ ПОЗАЧЕРГОВА СЕСІЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 15.10.2020 15:10

Відбулось тридцять сьоме позачергове засідання сесії Олексендрівської селищної ради, на якому розглянули питання про внесення змін до рішення селищної ради від 21 грудня 2019 року № 7/26-713 «Про бюджет Олександрівської селищної об’єднаної територіальної громади  на 2020 рік»

Зміни передбачають виділення коштів для КЗ «Олександрівська лікарня планового лікування» 25 тисяч гривень на придбання медичних масок та 112 700 гривень на придбання інсуліну (кошти державного бюджету). Відповідне звернення про виділення коштів на придбання протиепідемічних засобів до селищної ради надійшло від головного лікаря комунальної медичної установи.

Під час обговорення депутати вийшли з пропозицією звернутися до лікарні , проявити пильність під час закупівлі масок для того, аби придбати саме медичні вироби, а не фільтрувальні, що не відповідають установленим вимогам.

Рішення щодо передачі коштів на придбання протиепідемічних засобів Олександрівській лікарні планового лікування та передачу коштів на придбання інсуліну депутати прийняли одноголосно.