В ДЮСШ «КОЛОСОК» ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ НА КУБОК З МІНІ-ФУТБОЛУ

Дата: 12.10.2020 13:59

Змагання на Кубок з міні-футболу відбулися у вихідний, 10 жовтня, в ДЮСШ «Колосок». Захід, присвячений Дню захисника України. пройшов на майданчику з штучним покриттям.

Ігри проходили по коловій системі серед команд із селища Олександрівки та сіл Петрівка Перша, Високопілля, Іверське.

В упорній боротьби місця розподілилися наступним чином:

І місце виборола Петрівка Перша; ІІ місце посіла команда з Олександрівки;  на ІІІ місці виявились спортсмени Іверська, і ІV місце отримали хлопці з Високопілля.

Команда-переможець була нагороджена кубком, медалями та грамотою відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Олександрівської селищної ради. Команди-суперники отримали також нагороди за відповідні місця у насиченій та яскравій грі.