ДИТЯЧИЙ САДОК «ЖУРАВКА» ВІДНОВИВ СВОЮ РОБОТУ ПІСЛЯ КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВНУТРІШНІХ ПРИМІЩЕНЬ

Дата: 05.10.2020 13:26

Надзвичайно приємна новина чекала на жителів селища Олександрівка – відкриття дитячого садка «Журавка» після капітального ремонту внутрішніх приміщень.

Як повідомила завідувачка ЗДО Світлана Грищук, дитячий садок відсьогодні, з 5 жовтня 2020 року, повноцінно відкритий для маленьких вихованців.

- Наш дошкільний заклад вже давно потребував капітального внутрішнього ремонту через застарілі комунікації, внутрішнє начиння, - говорить Світлана Вікторівна. – Селищна рада, вигравши проєкт Державного фонду регіонального розвитку, зробила можливим нашу найзаповітнішу мрію – оновлення внутрішніх приміщень. До речі, подібний проєкт вже було втілено в реальність (2017 рік) – в результаті у  «Журавки» з’явився  новий дах і утеплені зовнішні стіни.

Відтепер у ремонтованих кімнатах – нові стелі, підлоги, стіни. Повністю оновлено системи водопостачання, каналізації, опалення.

Окрім приміщень для навчання та відпочинку дітей, облаштовано пральню, сходовий марш. Щодо харчоблоку, хотілося б сказати декілька слів окремо. Замість старих меблів – сучасні столи, нові печі. Встановлені потужні витяжки, функціональність яких можна оцінити в перший робочий день. Також для полегшення роботи кухарів придбано сучасну побутову техніку.

На даний час «Журавка» нараховує понад 70 дітей. В найближчих планах – набір групи для малюків від трьох років.