КЛІЄНТАМ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РЦЗ РОЗПОВІЛИ ПРО ПЕРЕВАГИ ЛЕГАЛЬНОЇ ЗАЙНЯТОСТІ ТА НЕБЕЗПЕКУ ТРУДОВОЇ МІГРАЦІЇ

Дата: 22.09.2020 13:54

17 вересня фахівці Олександрівського районного центру зайнятості провели  вебінар «Переваги легальної зайнятості».

Юрисконсульт центру зайнятості Віталій Дереза ознайомив учасників вебінару з правами та обов’язками зареєстрованих безробітних. Присутнім повідомили про здійснення верифікації та моніторингу достовірності інформації, поданої шукачами роботи для надання статусу безробітного та призначення допомоги по безробіттю.

Фахівець зазначив, що основні послуги державної служби зайнятості можна отримати за допомогою електронних сервісів.

Також слухачам вебінару запропонували скористатися послугами рекрутерів центру зайнятості, робота яких полягає в ролі посередника між роботодавцем та шукачем роботи. Фахівці здійснюють оперативний та ефективний пошук кандидатів відповідно до вимог роботодавця, та одночасно із цим, пошук роботи для незайнятих громадян.

Крім того, мова йшла про стан регіонального ринку праці та професії, актуальні на ньому, переваги офіційного працевлаштування та відповідальність роботодавців за порушення законодавства щодо легальної зайнятості.

Учасникам заходу нагадали також про небезпеку, пов’язану з пошуком роботи за кордоном, та існування такого феномену як торгівля людьми, яка, в тому числі, передбачає втягнення в трудову експлуатацію.