СПОРТСМЕНИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ОТГ ЗДОБУВАЛИ ДОСВІД НА ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗМАГАННЯХ

Дата: 21.09.2020 16:45

Збірна команда Олександрівської ОТГ взяла участь у Всеукраїнських фінальних спортивних змаганнях серед команд сільських та селищних об’єднаних територіальних громад, присвячених 70-річчю ФСТ «Колос», котрі проходили в смт Ворохта Івано-Франківської області з 17 по 20 вересня 2020 року. У спартакіаді взяли участь 20 збірних команд ОТГ, кожна з яких представляла свою область. Захищати Донеччину випала честь Олександрівській громаді у складі 14 спортсменів.

Змагання проходили з 5 видів спорту: волейбол, настільний теніс, шахи, шашки та гирьовий спорт.

В складах команд-учасниць були професійні спортсмени, тому здобути призові місця було дуже складно. Для команди нашої громади перемогою стало те, що спортсмени вперше потрапили на змагання такого високого рівня.

У загальнокомандному заліку Олександрівська ОТГ посіла 19 місце.

За словами спортсменів, вони привезли позитивні емоції, і головне -  купу досвіду та бажання розвиватися та розвивати спортивний рух в громаді.