У НОВОСТЕПАНІВСЬКОМУ НВК ЗАВЕРШЕНО РЕКОНСТРУКЦІЮ СИСТЕМИ ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ

Дата: 11.09.2020 15:32

У Новостепанівському навчально-виховному комплексі змінено схему теплопостачання на підставі гідравлічних розрахунків та характеристик будівлі.

«Проект будівлі школи такий, що подача теплоносія здійснювалася через дах. Через це відбувались значні тепловтрати, а у зимовий період ділянка системи на горищі іноді просто перемерзала, – говорить директорка Новостепанівського НВК Ірина Лаврова. – Як наслідок – холодні класи та загроза порушення навчального процесу».

Всі роботи було виконано за кошти місцевого бюджету селищної ради. Всього замінено систему теплопостачання у 17 приміщеннях другого та третього поверху. Найбільші тепловтрати відбувалися у актовій залі, де дерев’яні вікна вже не стримували низькі температури та сильний вітер. Частково зберегти тепло допомогла  заміна вікон, що була здійснена на початку року, тепер у приміщенні вдвічі збільшили кількість регістрів. В комплексі ці заходи мають значно заощадити витрати на опалення та створити комфортні умови для дітей та працівників НВК.