ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Дата: 09.09.2020 11:53

1. Повна назва документа державного планування:

Стратегія розвитку Олександрівської селищної територіальної громади на період до 2027 року та План її реалізації на 2021 – 2023 роки

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування:

Олександрівська селищна рада Донецької області

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) Дата початку та строки здійснення процедури – відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» громадське обговорення Звіту зі стратегічної екологічної оцінки Стратегії розвитку Олександрівської  селищної об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року розпочато з дня  оприлюднення, а саме вересня з 9 вересня 2020 року на сайті Олександрівської селищної ради  та триватиме до 8 жовтня 2020 року року.

б) Способи участі громадськості – громадськість в межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (в тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до звіту із стратегічної екологічної оцінки. Усі зауваження і пропозиції , одержані протягом встановленого строку, підлягають обов’язковому розгляду замовником. За результатами розгляду замовник враховує одержані зауваження або мотивовано їх відхиляє.

в) Дата, час і місце проведення запланованих громадських обговорень – 22 вересня, 29 вересня, 6 жовтня  о 15 годині в онлайн- форматі.

г) Орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – Олександрівська селищна рада,

адреса: 84000 вул. Центральна, 15А смт Олександрівка, Олександрівський район, Донецька область,

телефон: (06269) 2-10-45 (факс)

електронна пошта: office@oleksandrivka-gromada.gov.ua

Контактні особи:

Дівульська Ірина Миколаївна – начальник відділу економічного розвитку, інвестицій та регуляторної політики, тел. (099)9447988

Осадчий Андрій Григорович – головний спеціаліст-еколог, тел. (066)9552845

д) Орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій – Олександрівська селищна рада:

телефон: (06269) 2-10-45 (факс)

електронна пошта: office@oleksandrivka-gromada.gov.ua

Строк подання зауважень і пропозицій  становить  30 днів з дня оприлюднення повідомлення  і триває з  9 вересня до  8 жовтня 2020 року включно.

Проект Стратегії розвитку Олександрівської селищної ОТГ на період до 2027 року

План реалізації Стратегії розвитку Олександрівської селищної ОТГ на період до 2027 року

Звіт про стратегічну екологічну оцінку Стратегії розвитку Олександрівської селищної об’єднаної територіальної громади до 2027 року