ДОБРОПІЛЬСЬКЕ ВУВКГ КП «КОМПАНІЯ «ВОДА ДОНБАСУ» ПОВІДОМЛЯЄ

Дата: 08.09.2020 15:07

До уваги усіх споживачів смт Олександрівка та с. Беззаботівка,

(приватний сектор і багатоквартирний житловий фонд)
з встановленими приладами обліку води

З метою приведення нарахування за послуги з водопостачання та водовідведення
у відповідність вимогам Закону України «Про комерційний облік теплової енергії
і водопостачання» та Правил надання послуг централізованого водопостачання
та водовідведення, затверджених Постановою Кабінету міністрів України від 05.07.2019 №690, з 01.07.2020 до усіх споживачів (приватний сектор і багатоквартирний житловий фонд) з встановленими приладами обліку води буде застосований наступний алгоритм нарахування.

У разі недопущення споживачем або його представником співробітника Добропільського ВУВКГ (виконавець) до відповідного вузлу обліку води для зняття фактичних показань або ненадання до 01 числа місяця, наступного за розрахунковим, споживачем виконавцеві показань відповідного вузла обліку води:

-протягом трьох місяців програмою автоматично нараховується середньодобова витрата, виходячи з показань приладу обліку води за попередні дванадцять місяців (якщо попередніх місяців нараховується менш як 12, за фактичний час споживання послуги, але не менш як 15 діб). Нарахування коригується при отриманні даних про фактичні показання приладу обліку води.

Після закінчення тримісячного строку з дня недопущення або ненадання споживачем фактичних показань Добропільське ВУВКГ (виконавець) зобов’язане буде здійснювати розрахунки за встановленими нормами водоспоживання. Після відновлення надання фактичних показань вузлів обліку води Добропільське ВУВКГ (виконавець) зобов’язане буде провести перерахунок нарахувань.

З метою запобігання розрахункових середньодобових, або нормативних нарахувань споживачам необхідно вносити фактичні показання приладу обліку води самостійно
в «особистому кабінеті» на сайті www.abonentinfo.com на 1-ше число місяця, наступного
за розрахунковим. Така можливість з’являється з 25-го числа. При внесенні показань дату змінювати не потрібно, тому що програмою за замовчуванням передбачено, що показання, внесені з 25-го числа автоматично фіксуються 1-м числом місяця, наступного
за розрахунковим.

Також з 25-го по 1-ше число споживачі можуть передавати показання
за наступним номером телефону:

смт Олександрівка (вул. Центральна, 13)

режим роботи служби реалізації:

- понеділок - п'ятниця, з 8-00 до 17-00, перерва з 12-00 до 13-00,

Додатково повідомляємо, що оплату за отримані послуги з водопостачання
та водовідведення Ви можете здійснювати  в будь-якому відділенні банку, пошти, а також
в касах Добропільського ВУВКГ, які розташовані в службі реалізації, а також за допомогою банківської платіжної картки будь якого банку України (без комісії) безпосередньо на сайті www.abonentinfo.com, через Інтернет. Для цього Вам необхідно зайти на Ваш особовий рахунок, далі на сторінці особового рахунку натиснути: «Оплатити» і дотримуватися інструкції на екрані.

Ми від щирого серця дякуємо нашим споживачів, які поважають працю наших співробітників і в цей нелегкий період знаходять можливість своєчасно оплатити
за отримані послуги водопостачання та водовідведення.