СТРАХУВАЛЬНИКІВ ДОБРОПІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗНАЙОМЛЯТЬ З НОВІТНІМИ СЕРВІСАМИ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ

Дата: 03.09.2020 08:45

Для суб’єктів господарювання Добропільського району провели онлайн-семінар на тему: «Легалізація трудових відносин та новітні сервіси Пенсійного фонду».

Заступник начальника фінансово-економічного відділу Добропільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Донецької області Олена Соколова  повідомила про неприпустимість допуску до роботи найманих працівників без оформлення з ними трудових відносин та розповіла про наслідки нелегальної роботи для працівника і відповідальність для самого роботодавця, у тому числі про розміри штрафів.

Крім того, учасники онлайн-семінару довідалися про можливість отримання довідок з QR-кодом за допомогою карти банку (GOV ID) та ознайомилися з сервісами щодо подання відомостей про трудову діяльність працівника у вигляді сканованих копій трудової книжки та автоматичного призначення пенсії.