Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ВИЇЗД ВІДБУВСЯ НА ТЕРИТОРІЇ ЗОЛОТОПРУДСЬКОГО СТАРОСТИНСЬКОГО ОКРУГУ ТА СМТ ОЛЕКСАНДРІВКА

Дата: 21.08.2020 11:19

Протягом тижня за участю відповідальних працівників служби у справах дітей, поліції, в.о. старост сіл та центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександрівської селищної ради було організовано спільний профілактичний виїзд до Золотопрудського старостинського округу та смт Олександрівка по вразливим верствам населення.

З метою запобігання дитячої бездоглядності, безпритульності, соціального сирітства, проявам насильства в сім’ї щодо дітей та виявлення фактів безвідповідального батьківства перевірено 5 сімей, їхні умови проживання. В ході бесіди батьків проінформовано про недопущення порушення прав та інтересів дітей.