ТРИВАЮТЬ ЗАХОДИ КОНТРОЛЮ ВИКОНАННЯ КАРАНТИННИХ ОБМЕЖЕНЬ ТА ПРОТИЕПІДЕМІЧНИХ ВИМОГ

Дата: 05.08.2020 11:35

Відповідно до наданих повноважень Олександрівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Донецькій області активно проводятся перевірки місцевих закладів торгівлі щодо дотримання вимог протиепідемічних заходів під час карантину.

Робочою моніторинговою групою здійснюється постійний контроль стану виконання суб’єктами господарювання заходів, спрямованих на недопущення поширення коронавірусної інфекції серед населення.

Зазначимо, що в умовах сьогодення контроль за дотриманням суб’єктами господарювання виконання протиепідемічних норм є необхідною умовою стримування поширення коронавірусної інфекції на Олександрівщині.

Заходи контролю виконання карантинних обмежень та протиепідемічних вимог триватимуть і надалі.

Не наражайте на небезпеку  інфікування COVID-19 себе та оточуючих!