ОПИТУВАННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДУМКИ ЩОДО СУЧАСНОГО СТАНУ ТА РОЗВИТКУ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ВІДХОДАМИ В ДОНЕЦЬКІЙ ОБЛАСТІ

Дата: 27.07.2020 14:18

Олександрівська селищна рада пропонує усім громадянам, зацікавленим у розвитку нашої громади, громадським організаціям, установам та організаціям, долучитися до розробки проєкту Регіонального плану управління відходами в Донецькій області на період до 2030 року, пройшовши опитування, яке доступне за посиланням:

Реалізація цього Плану сприятиме якісним змінам у сфері управління відходами в регіоні відповідно до найкращих природоохоронних практик.
Ваші відповіді допоможуть команді розробників прийняти вірні рішення щодо подальшого розвитку системи управління відходами в регіоні.
За більш детальною інформацією щодо проєкту звертайтесь відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, охорони навколишнього природного середовища та інфраструктури.

Будемо вдячні за Вашу участь!