ЗМІНЕНО МЕХАНІЗМ ВИЯВЛЕННЯ СІМЕЙ, ЩО ОПИНИЛИСЯ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 22.07.2020 17:09

Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Олександрівської селищної ради інформує осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги про прийняту постанову Кабінету Міністрів України від 1 червня 2020 р. №587 «Про організацію надання соціальних послуг».

Постанова визначає механізм виявлення осіб/сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах або мають найвищий ризик потрапляння в такі обставини, та організації надання їм соціальних послуг відповідно до індивідуальних потреб.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою: смт.Олександрівка пл.Олександра Невського буд 3 (2 поверх) або за номером телефону 2-10-45.