ЧАС СКОРИСТАТИСЯ ДЕРЖАВНОЮ ПІТРИМКОЮ! (ПОВНИЙ ТЕКСТ ПОСТАНОВИ № 106 ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ДЛЯ НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (ІЗ ЗМІНАМИ)

Дата: 17.07.2020 08:58

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств.

Очікується, що реалізація рішення збільшить частку фермерських господарств у виробництві валової продукції сільського господарства до 10%, відродження вітчизняної селекції насінництва, підвищення рівня якості сільськогосподарської продукції, зростання кількості зареєстрованих фермерських господарств та збільшення кількості членів сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, а також оновлення та модернізація виробничих і переробних потужностей.

ПОСТАНОВА № 106 ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ПОРЯДКУ ВИКОРИСТАННЯ КОШТІВ, ПЕРЕДБАЧЕНИХ У ДЕРЖАВНОМУ БЮДЖЕТІ ДЛЯ НАДАННЯ ФІНАНСОВОЇ ПІДТРИМКИ РОЗВИТКУ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (ІЗ ЗМІНАМИ)