ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ ТА ДНЕМ МОЛОДІ!

Дата: 28.06.2020 09:28

Шановні земляки, мешканці Олександрівської об’єднаної територіальної громади!
В неділю, 28 червня, ми відзначаємо за календарем національне свято – День Конституції України та Всесвітнє свято юнаків та дівчат – День молоді.
Щиросердечно вітаю вас із 24-ою річницею Конституції України.
Конституцією України утверджені головні цінності нашого народу – людина, її життя, здоров’я, честь, гідність, недоторканність та безпека. Будуючи майбутнє нашої Батьківщини, ми маємо  пам’ятати про це.
Важливо, щоб положення, які зафіксовані на сторінках Конституції, були не лише правовою декларацією з найвищою юридичною силою, але й нормою повсякденного життя українців. Ми з вами, як громадяни, повинні відчувати себе захищеними і вільними, а одним з головних суспільних ідеалів має залишатися принцип верховенства права.
Нехай же в день національного свята в кожного з нас  міцніє почуття гордості за свою країну, за її Головний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й щасливе життя у власній державі!
Дорога молодь нашої громади!
Хочу звернутися до вас! Ваш вік – безцінний дар природи. Його треба приймати з вдячністю, намагатися використати всі переваги цієї прекрасної миті життя. Будьте активними, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою, будуйте великі плани на майбутнє.
Як селищний голова, я завжди підтримую бажання молодих людей утвердити свою гідність і свої погляди.
Дякую моїм молодим співвітчизникам, які у відповідальний для України момент виявили високу громадянську свідомість і патріотизм. Молодь України зробила рішучий вибір на користь демократії, правди і справедливості, гучно заявила про своє бажання бути вільними людьми у вільній країні. Це гідний вибір і ви маєте пишатися ним!
Українська влада хоче говорити з вами на рівних, відчувати у вас надійних партнерів і союзників. Ми намагаємось підтримати вас, допомогти вдало стартувати на життєвому шляху.
Бажаю вам, дорогі друзі, щастя й віри у власні сили.
Твердо знайте, що молодість – це стан душі. Залишайтесь молодими!
З надією на краще нашої держави та з вірою в молодь громади, селищний голова Людмила Борисевич