Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ ДО МЕМОРІАЛУ ЗАГИБЛИМ ВОЇНАМ З НАГОДИ ДНЯ СКОРБОТИ І ВШАНУВАННЯ ПАМ'ЯТІ ЖЕРТВ ВІЙНИ В УКРАЇНІ

Дата: 22.06.2020 14:12

З нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам`яті жертв війни в Україні 22 червня керівництво громади, посадові особи органів місцевого самоврядування, представники громадськості прийшли вшaнувaти пaм’ять жертв Другої свiтової війни.

Вічний вогонь, сірі постаті монумента, викарбувані імена нагадують нам про вічну пам’ять і вічну скорботу. Щороку в цей день український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Горем і болем вона увірвалась в кожну українську домівку, кривавою лінією пройшла через кожне серце, кожну долю.

Урочистим покладанням квітів і вінків до Вічного вогню олександрівці віддали шану всім загиблим під час Другої світової війни.

Пам'ять полеглих також вшанували хвилиною мовчання.