ДВОХ РОВЕСНИЦЬ З 85-РІЧЧЯМ ПРИВІТАЛИ В ГРОМАДІ

Дата: 03.06.2020 14:32

Олександрівська селищна рада продовжує виконувати свою добру традицію – вітати своїх мешканців з поважним ювілеєм.

Цього разу свої 85 років зустрічали дві жіночки, долі яких сильно різняться, та й проживають вони в протилежних сторонах громади – Раїса Гарнушкіна в селі Очеретине, а Марія Батюк живе у Знаменівці.

Об’єднує ювілярок вік – обидві народилися у 1935 році.

В день ювілею Раїса Миколаївна та Марія Іванівна отримали вітальні листівки з душевними побажаннями добра та вдачі на довгі роки та стали володарками подарунків від селищної ради.

Громада цінує своїх довгожителів. А вони, в свою чергу, незважаючи на поважний вік, залишаються оптимістами, з радістю та гордістю згадують роки молодості, довгу трудову діяльність і вірять у безхмарне майбутнє для себе та своїх близьких.