Дата: 22.05.2020 19:10

Відповідно до вимог Закону України від 11.09.2003 №11620-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проект рішення Олександрівської селищної ради «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік».

Проект спрямований на встановлення та регулювання господарських відносин на території Олександрівської  об’єднаної територіальної громади, чіткого визначення ставок місцевих податків і зборів, які справляються на її території, сприяють ефективному плануванню та наповненню селищного бюджету.

Підставою для розробки проекту є пункт 24 частини 1 статті 26 Закону України «Про встановлення місцевих податків і зборів на території Олександрівської селищної об’єднаної територіальної громади на 2021 рік», Податковий кодекс .

Проект регуляторного акту разом з аналізом регуляторного впливу розміщено на офіційному веб-сайті Олександрівської об’єднаної територіальної громади oleksandrivka-gromada.gov.ua у мережі Інтернет.

З текстом проекту та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитися також у відділі фінансів селищної ради.

Зауваження та пропозиції у письмовій формі від фізичних та юридичних осіб, їх обєднань приймаються протягом місяця -  норма статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» до 25 червня 2020 року, з дня оприлюднення на адресу розробника: 84000, вул.Центральна, буд.15А, смт Олександрівка, Олександрівський район, Донецька область.