Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ОЛЕКСАНДРІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ ПРОДОВЖУЄ НАДАВАТИ ПОСЛУГИ В РЕЖИМІ «ОНЛАЙН»

Дата: 04.05.2020 12:02

30 квітня директор Олександрівського районного центру зайнятості Наталя Дудник в режимі онлайн поспілкувалась  з представником Олександрівської  селищної ради Людмилою Рєзнік. Надані роз’яснення, що на час карантину громадські роботи тимчасово припиняються, але фахівці служби зайнятості продовжують надавати послуги роботодавцям та клієнтам засобами телефонного зв’язку та Skype. Наталя нагадала, що в електронному кабінеті роботодавця можна переглянути актуальні резюме шукачів роботи, подати звітність, а під час онлайн-співбесіди поспілкуватись з претендентами на вакантні місця.

Під час  скайп-зв’язку директор запропонувала претендентів на вільні робочі місця підсобних робітників в Олександівську селищну раду, як результат – 24 безробітним видані направлення на постійну роботу та очікується їх працевлаштування.