В УМОВАХ КАРАНТИНУ СОЦІАЛЬНО НЕЗАХИЩЕНІ ВЕРСТВИ НАСЕЛЕННЯ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ОТРИМУЮТЬ ПРОДУКТОВІ НАБОРИ

Дата: 17.04.2020 14:34

Міністерство соціальної політики України спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ у період карантину в зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19 розпочали роботу щодо забезпечення найбільш вразливих верств населення (одинокі громадяни похилого віку старше 80-ти років, та одинокі особи з інвалідністю) продуктовими наборами.

Олександрівський  територіальний центр соціального обслуговування отримав в магазині АТБ м. Добропілля дві партії пакунків з допомогою в кількості 354 штук. Соціальні робітники та в.о. старост, згідно сформованих списків, забезпечили доставку продуктових наборів на території громади та району вищезгаданим категоріям отримувачів соціальних послуг, що перебувають на обліку в територіальному центрі.

Жителі громади, які за нинішніх обставин найбільше потребують підтримки, отримавши такі продуктові набори надзвичайно вдячні за підтримку в складний період. Олександрівська громада щиро дякує Міністерству соціальної політики за реалізацію такого благодійного проекту, який націлений на всебічну підтримку та допомогу соціально незахищеним верствам населення.

Нагадаємо, що третього квітня в Україні стартував найбільш масштабний благодійний захід останніх років, який проводять Міністерство соціальної політики України та одна з найбільших торговельних мереж країни — АТБ.  Проект має на меті надати понад півмільйона благодійних наборів соціально незахищеним верствам населення.

Благодійна акція охопить більш як 190 населених пунктів України у 24 областях. До кожного продуктового набору увійшли крупи, макарони, рослинна олія, чай, печиво, цитрусові.

Учасники проекту сподіваються, що й інші представники бізнесу долучаться до благодійного руху.