ОСОБАМ, ЯКИМ ВИПОВНИЛОСЯ 80 РОКІВ, З 1 КВІТНЯ БУДЕ ПЕРЕРАХОВАНО ПЕНСІЇ

Дата: 14.04.2020 17:11

01.04.2020 на засіданні Кабінету Міністрів України ухвалено постанову «Питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році».

Рішенням Уряду передбачено, що з 1 квітня 2020 року пенсіонерам, яким виповнилося 80 років, а пенсія не перевищує розміру середньої заробітної плати за 2019 рік – 9205,19 гривень, буде встановлено щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі 500 гривень. Такі виплати по м. Добропіллю, Добропільському та Олександрівському районах отримають 4089 осіб зазначеного віку.

Тим пенсіонерам, кому 80 років виповниться після 1 квітня 2020 року, щомісячна компенсація буде встановлюватись з дати досягнення такого віку.

Крім того, якщо пенсіонер віком старше 80 років має страховий стаж не менше 25 років у чоловіків та 20 років у жінок, а розмір  пенсії після встановлення компенсаційної виплати не досягає 2600 гривень, таким особам надається доплата до пенсії в сумі, що не вистачає до зазначеного розміру, яка враховується під час подальших перерахунків пенсії.

Виплати пенсій даній категорії громадян розпочато з 7 квітня поточного року.

Заступник начальника

відділу обслуговування громадян № 1                       КАТЕРИНА ШЕВЕЛЄВА