ОДИНОКИМ МЕШКАНЦЯМ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАРШЕ 60 РОКІВ БУДЕ НАДАНО СУПРОВІД ДЛЯ ДОТРИМАННЯ НИМИ САМОІЗОЛЯЦІЇ

Дата: 07.04.2020 17:18

Засідання Олександрівської селищної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ НС) відбулось під головуванням заступника селищного голови Сергія Марича 6 квітня. Під час засідання розглянули постанову Кабінету Міністрів України від 02 квітня 2020 року № 255 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Одним із основних моментів  стало визначення осіб, які потребують самоізоляції,  згідно постанови КМУ:

• особи, які мали контакт з хворим на COVID-19, крім осіб, які перебували у засобах індивідуального захисту у зв’язку з виконанням службових обов’язків;
  • особи, щодо яких є підозра на інфікування, або особи, які хворіють на COVID-19 та не потребують госпіталізації;
  • особи, які досягли 60-річного віку, крім осіб, які здійснюють заходи, пов’язані з недопущенням поширення COVID-19, забезпечують діяльність об’єктів критичної інфраструктури.

Для того, аби надати допомогу літнім людям та забезпечити їм необхідні умови, в.о старост сіл, начальнику відділу соціального захисту населення та  директору Територіального центру соціального обслуговування було доручено скласти списки осіб старше 60 років, які одиноко проживають та потребують самоізоляції. Для цих осіб соціальні служби та в.о. старост мають організувати соціальний супровід та забезпечити піклування про них.

Також, заслухавши інформацію начальника відділу з питань контролю та інспектування, взаємодії з правоохоронними органами, цивільного захисту та військового обліку Олексія Галатенко, члени комісії прийняли рішення заборонити до 24 квітня 2020 року на території Олександрівської громади:

1). перебування в громадських місцях осіб, які не досягли 14 років, без супроводу батьків, усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, інших осіб відповідно до закону або повнолітніх родичів дитини;

2). відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон, крім вигулу домашніх тварин однією особою та в разі службової необхідності;

3) роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, дозволити за умови забезпечення та відвідувачів засобами індивідуального захисту, зокрема респіраторами або захисними масками, у тому числі виготовленими самостійно, перебування в приміщенні не більше одного відвідувача на 10 кв. метрів торговельної площі, а також дотримання інших санітарних та протиепідемічних заходів;

Всі протиепідемічні заходи, що були визначені попередніми рішеннями комісії з питань ТЕБ НС на виконання Постанови КМУ № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», залишаються чинними та діють на всій території об’єднаної громади.