ШАНОВНІ ПІДПРИЄМЦІ, ВЛАСНИКИ ТОРГІВЕЛЬНИХ ТОЧОК ТА МАГАЗИНІВ!

Дата: 20.03.2020 15:00

Хочу звернутися зі словами вдячності до кожного, хто в складний час загострення епідеміологічної ситуації проявив соціальну відповідальність та громадську позицію і своєчасно відреагував на заходи, що були вжиті виконавчим комітетом селищної ради щодо запобігання поширенню на території Олександрівської об’єднаної територіальної громади коронавірусу COVID-19.

Розуміємо, що тимчасове припинення роботи торгових точок тягне за собою незручності, але їх ціна – життя та здоров’я кожного мешканця громади.

Сподіваємося, що дані заходи допоможуть запобігти поширенню інфекції та залишити ситуацію стабільною. Спільні дії, свідомість та відповідальність є головними інструментами попередження негативних наслідків пандемії, що крокує Україною та усім світом.

Бережімо себе та своїх близьких, дотримуймося  рекомендацій МОЗ!

З повагою, Олександрівський селищний голова Людмила Борисевич