З 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ПРИВІТАЛИ ЖИТЕЛЬКУ МИХАЙЛІВКИ

Дата: 18.03.2020 16:42

13 березня в Михайлівці було справжнє свято – відмічала ювілей 90-річна Євдокія Карачарова. Багато хто з односельців думає, що бабуся є корінною мешканкою села, бо скільки себе пам’ятають, жіночка завжди жила поруч. Але ні, народилася Євдокія Абрамівна у Краснодарському краї. І тільки у 18 років переїхала до українського села Михайлівка, яке підкорило юну дівчину своїми пейзажами та чистим повітрям. А яка ж красива та милозвучна українська мова – в неї не можливо не закохатися. Полонив серце дівчини й майбутній чоловік Іван Фетисович, з яким вона згодом народила трьох дівчаток.

«Рідна домівка – це моя Михайлівка та люди, які мене оточують, - ділиться Євдокія Карачарова. - Я вдячна долі, що подарувала мені зустріч з чоловіком, дала можливість тричі пізнати радість материнства та бути бабусею для 4 онуків. Я – щаслива жінка!»