90 ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ СВЯТКУВАЛА МЕШКАНКА СЕЛА ОЧЕРЕТИНЕ

Дата: 17.03.2020 16:38

Комір Ніні Захарівні також виповнилося 90 років. Іменинниця була дуже рада зустрічати гостей та родичів, що завітали до неї на ювілей.

Ніна Захарівна – невтомна трудівниця. Працювала комірником, прибирала в місцевій лікарні. А коли разом з чоловіком Віктором та двома донечками: Світланкою та Нелею переїхали до села Очеретине, 27 років була незмінною техпрацівницею школи.

А своєю справжньою красою та вдачею Ніна Захарівна вважає свою родину – доньок, 5 онуків та 6 правнуків. Це і є справжній скарб для літньої жінки. Живе бабуся сама, та дуже часто навідуються рідні. І вона знає, коли подасть голос та завиляє хвостом її собака – значить хвіртку відчиняють саме вони – сенс її життя.