ІНФОРМАЦІЙНА ЗУСТРІЧ З УЧНІВСЬКОЮ МОЛОДДЮ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Дата: 11.03.2020 16:12

Начальник відділу обслуговування громадян № 2 Марина Козієва провела інформаційну зустріч з молоддю Олександрівського аграрного професійного ліцею.

Сьогодні учнівська молодь дізналась про  діючу систему пенсійного забезпечення України та перспективу  запровадження  накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування.

Під час  жвавої бесіди Марина Козієва розповіла про негативні наслідки отримання «тіньових» доходів, про залежність  майбутньої пенсії від трудового стажу та розміру заробітної плати, з якої сплачуються внески до Пенсійного фонду.

Фахівець також розказала про сервіси вебпорталу електронних послуг Пенсійного фонду України, за допомогою яких можна дистанційно отримати інформацію про власні персональні дані, які відображені в системі персоніфікованого обліку.