Олександрівська селищна територіальна громада
Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ЮНІ ВОЛЕЙБОЛІСТКИ ОЛЕКСАНДРІВКИ ВИПРОБУЮТЬ ВЛАСНІ СИЛИ НА ОБЛАСНИХ ЗМАГАННЯХ

Дата: 26.02.2020 11:49

21 лютого поточного року у місті Слов’янськ  пройшли   обласні пошукові змагання команд сільських районів з волейболу серед команд дівчат 2004 року народження та молодше під  девізом  «Хто ти, майбутній Олімпієць?»

Дівчата ДЮСШ «Колосок»: Таісія Мороз, Марія Лисейко, Моніка Надь, Олеся Мелешко, Вікторія Журавльова, Аліна Літовченко та найменша Владислава Івченко вперше поїхали на змагання, дуже хвилювалися, та  все ж таки зуміли зібратися та показати свою найкращу гру.

В трійку кращих вони  не потрапили, але у них ще все попереду, це далеко не останні їх змагання. У їхній підгрупі були сильні дівчата з міст Бахмута та Лимана. Тож, будемо ще більше тренуватися для того аби бути кращими. Висловлюємо  щиру подяку директору  ТОВ «ДОНЕГАПРОЕКТ»  Ірині  Шеховцовій  за надану допомогу, а саме за організацію  підвозу дітей на змагання.