ЗВЕРНЕННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ ЛЮДМИЛИ БОРИСЕВИЧ З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Дата: 20.02.2020 11:28

Шановні жителі Олександрівської громади!

20 лютого ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні – людей, які віддали життя за краще майбутнє для своєї країни. Їх вчинок змінив хід сучасної історії України. Завдяки їх самовідданості, патріотизму, вірі в ідеали свободи та демократії наша країна отримала унікальний шанс повністю змінитися, впевнено ступити на європейський шлях розвитку.

І сьогодні, в час змін, нашим святим обов’язком є вшанування Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на cході України.

Ми завжди будемо пишатись і берегти в серці світлу пам’ять про нашого відважного земляка зі Староварварівки Євгена Пагуліча, який ціною власного життя захищав незалежність і свободу Вітчизни.

Вічна пам’ять героям, вічна шана їхнім сім’ям і близьким, миру і процвітання нашій державі. Слава українському народу!