В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ВШАНУВАЛИ ПМ’ЯТЬ ЖЕРТВ ГОЛОКОСТУ

Дата: 24.01.2020 16:03

24 січня, напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, в музичній школі смт Олександрівка відбулася Година історичної пам’яті  «Свічка голокосту не згасне». У заході взяли участь представники селищної ради, громадськість, учнівська молодь, а  підготували його працівники відділу культури,  розвитку туризму та краєзнавства селищної ради.

Зі сцени лунало багато слів та пісень, з яких виходив пекучий  біль втрати невинно загиблих мирних жителів єврейської національності.

Пізнавальною була розповідь запрошеного редактора всеукраїнської газети «Хазяїн»,  нашого земляка Володимира Заїки. Володимир Миколайович продекламував свій вірш «Бабин Яр» та наголосив, що це велика трагедія світового рівня, в якій фашисти забрали життя не тільки євреїв, а й інших націй.

Тільки на недовгий час у залі стало тихо, коли загиблих вшанували хвилиною мовчання.

Наприкінці години пам’яті всі мали змогу переглянути фільм «Хоробре серце Ірени Сендлер» про польську активістку руху Опору. Під час війни вона врятувала з Варшавського гетто більше двох з половиною тисяч єврейських дітей.