У ТЕРИТОРІАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ СОБОРНОСТІ

Дата: 22.01.2020 17:15

Під час проведення заходу присутні згадували про становлення і розвиток українського національного державотворення про незалежну, соборну, національну державу.

Працівники відділення привітали всіх мешканців з самостійною, вільною суверенною державою українського народу.

В кінці лекції у відділенні було організовано зустріч священнослужителя з мешканцями відділення з проведенням служби за загиблими воїнам в боротьбі за цілісність України.