ХУДОЖНІ КОЛЕКТИВИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ ЛАУРЕАТАМИ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ ВЕРТЕПНИКІВ ТА КОЛЯДНИКІВ «РІЗДВЯНИЙ ПЕРЕДЗВІН»

Дата: 13.01.2020 12:00

11 січня 2020 року в м. Святогірськ театр пісні «Нова хвиля» та вокальний гурт «Петрівчанка» представляли Олександрівську громаду у відкритому фестивалі-конкурсі “Різдвяний передзвін”. Конкурс вертепників відбувся на узбережжі Сіверського Донця, в ньму взяли участь фольклорні пошуково-дослідницькі гурти, вокальні, театральні гурти з усієї України, майстри традиційного народного та сучасного декоративно-прикладного мистецтва, художники.

Олександрівська громада стала лауреатом ІІІ ступеня у намінації "Сяйво Різдвяних зірок", лауреатом ІІ ступеня у номенації "Різдвяний Дідух" та лауреатом І ступеня у "Різдвяний стіл".

Також колективи взяли участь у вертепній святковій ході та позаконкурсній номінації "Різдвяний переспів".