ВОЛЕЙБОЛІСТИ ДЮСШ ЗМАГАЛИСЯ ЗА ПЕРШІСТЬ

Дата: 09.01.2020 13:01

Змагання з волейболу спортсменів ДЮСШ «Колосок» відбулися 4 січня на базі спорткомплексу «Фізташка», гра була присвячена  Різдвяним  святам. У змаганнях взяли участь спортсмени з Олександрівського ліцею, Олександрівського та Високопільського закладів освіти.

Призові місця серед учасників розподілилися наступним чином: перше місце посіли учні аграрного ліцею, друге – волейболісти Високопільського ЗЗСО, третє місце зайняла команда Олександрівського закладу освіти.

Всі спортсмени були нагороджені грамотами ДЮСШ «Колосок»; та за перше місце призери отримали Кубок від відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Олександрівської селищної ради.