У ПІД’ЇЗДІ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ЗАМІНЕНО ВХІДНІ ДВЕРІ

Дата: 24.12.2019 10:36

На особистий прийом до селищного голови Людмили Борисевич звернулася жителька Олександрівки Тетяна Тишечко від імені мешканців будинку №8 по вулиці Донецькій. Люди нарікали, що старі дерев’яні  двері у їхньому під’їзді стали непридатними, розсохлися, зачиняються не щільно, а у зимовий період не захищають від холоду та снігу. У зверненні йшла мова про заміну старих зношених дверей на нові металеві.

Звернення громадян розглянули належним чином,  виділили кошти, закупили та встановили нові двері.

«Дякую, що селищна рада почула мешканців нашого будинку, - говорить Тетяна Тишечко. – Адже це не тільки зручність та комфорт, але й енергоефективність будівлі».