В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ВСТАНОВИЛИ ЗНАК, ЩО ОБМЕЖУЄ РУХ ВАНТАЖІВОК

Дата: 21.12.2019 12:55

Мешканці будинку №11 по вулиці Донецькій селища Олександрівка звернулися до селищної ради з проханням посприяти у встановленні дорожнього знаку, який би обмежував рух вантажних машин на вулиці біля багатоповерхівки. Дорога проходить у значній близькості до житлового фонду, і за словами власників квартир «стіни дрижать» від руху великогабаритних автомобілів, тріскається цоколь.

На сесії селищної ради розглянули пропозицію про встановлення дорожнього знаку. Депутатами було прийнято позитивне рішення, і після проходження процедури перевірки відповідності державним та іншим стандартам, визначене місце та проведено монтаж.

Знак «Рух вантажних автомобілів заборонено» дозволить зменшити руйнування асфальтного покриття та зберегти житловий фонд смт Олександрівка. Ділянкою дороги проїжджатимуть тільки вантажні машини, що поставляють товари до продовольчих магазинів.