Донецька область, Краматорський район. ОЛЕКСАНДРІВСЬКА ГРОМАДА - ПІВНІЧНА БРАМА ДОНБАСУ

ЧЕМПІОНАТ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТЗАЛУ 4-Й ТУР «ЛОКОМОТИВ» 6:4 «КОЛОС»

Дата: 16.12.2019 13:12
Кількість переглядів: 1013

Фото без опису

15 грудня завершився 4-й тур чемпіонату Донецької області з футзалу. При цілком рівному футболі, який команди продемонстрували в першому таймі рахунок був не на користь футзалістів Олександрівської громади.

«Колос» раз за разом марнував свої стовідсоткові моменти, а «Локомотив» використав свої нагоди сповна, і на перерву олександрівці пішли поступаючись з рахунком 4:1. Другий тайм «Колос» розпочав ще впевненіше, та з першої ж хвилини притиснув суперника до своїх воріт. Забивши двічі поспіль здалося гру буде зламано і олександрівці зможуть дотиснути суперника, але господарі вміло захищалися та контратакували. За рахунку 3:4 в останній п’ятихвилинці матчу «Колос» пішов на штурм і отримав дві влучні контратаки та два пропущені м’ячі у власні ворота.  Наприкінці матчу футзалісти відіграли ще один м’яч, та цього було замало для перемоги. Остаточний рахунок матчу 6:4 на користь «Локомотива». В цьому матчі одного разу влучав у ворота суперника Пакумейко Вадим та тричі  Дівульський Артем. Наступний матч «Колос» зіграє 22 грудня з командою «Спарта» місто Добропілля. Бажаємо перемоги нашим хлопцям!