ЗМАГАННЯ З МІНІ-ФУТБОЛУ ВІДБУЛИСЬ МІЖ ВИХОВАНЦЯМИ ДЮСШ «КОЛОСОК»

Дата: 10.12.2019 13:30

З 26 листопада по 7 грудня відбулися змагання з міні-футболу серед спортсменів ДЮСШ «Колосок» 2002-2003, 2004-2005 років народження.

У турнірі брали  участь 5 команд, ігри проводилися у два кола.

П’яте місце посіла команда з Іверську, четверте місце зайняла команда Олександрівського ліцею, третє  місце виборола команда  Олександрівського ЗЗСО, друге – учні села Петрівка-I, а переможцем стали вихованці ДЮСШ «Колосок».

Наймолодшим гравцем, який брав участь у змаганнях, був Рибчич Данило з команди Петрівка-I, кращим воротарем став Кадубовський Михайло, кращі  польові гравці: Чванов Олег - Олександрівський ліцей, Литкін  Руслан - Олександрівський ЗЗСО, Івасів Данило – Петрівка-I.

Кращими  гравцями з переможців  були: Шелімов  Нікіта, Назаренко Денис та Мотійчук Нікіта.

Переможці та призери були нагороджені кубком та грамотами ДЮСШ «Колосок».