ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Дата: 06.12.2019 08:56

Шановні захисники Української держави! Шановні військовослужбовці, працівники Збройних Сил України! Дорогі ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Збройних Сил України.

У цей день ми з  вдячністю вшановуємо тих, хто присвятив своє життя служінню Батьківщини, хто стояв у самих  витоків створення нашого війська, хто сьогодні захищає державу, забезпечує мир і спокій наших громадян. Саме ви захищаєте рубежі нашої країни, її національні, конституційні інтереси, забезпечуєте безпеку всіх громадян України у ці непрості часи випробувань для нашої держави. Сьогодні   солдати  та  офіцери Збройних Сил України гідно продовжують традиції своїх дідів і батьків, віддаючи життя та відстоюючи суверенітет і незалежність України!
У цей чудовий день від душі бажаю Вам добра, щастя, злагоди та добробуту. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і мужніх людей завжди буде мирним і радісним!

З повагою, Олександрівський селищний голова Людмила Борисевич