ДРУГА ПЕРЕМОГА “КОЛОСУ” В ХОДІ ЧЕМПІОНАТУ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 02.12.2019 11:29

30 листопада у рамках 2-го туру чемпіонату Донецької області з футзалу «Колос» Олександрівка зустрічався з командою «Legion-XXI» м. Краматорськ і здобув вольову перемогу. Як і попередню гру футзалісти “Колосу” розпочали дуже нервово і вже після 3 хвилин матчу поступалися 0:2, проте тренер олександрівців Олег Салюк знайшов правильні слова і зміг мотивувати своїх хлопців,  після чого вони зуміли змінити хід матчу і здубули перемогу 9:4.

По три рази були влучними  Володимир Суходольський  і Сергій Гаврик, двічі забивав Пакумейко Вадим та одного разу Дівульський Артем. Наступний матч «Колос» зіграє 14 грудня. На футзалістів чекає складна гра з командою «Локомотив»                       м. Слов’янськ.  Крок за кроком до нових премог!