Звернення селищного голови Людмили Борисевич з нагоди Дня пам'яті жертв Голодомору

Дата: 23.11.2019 11:18

Дорогі земляки! В останню суботу листопада ми разом із українцями всього світу вшануємо пам'ять жертв голодоморів: геноциду Українського народу 1932-1933 років, голодоморів 1921- 1922, 1946-1947 років в Україні. Цього дня у Загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі.
Багатостраждальна історія нашого народу. Довгі роки ми говорили між собою пошепки про ті страшні роки. Сьогодні ми маємо говорити про це вголос. Цього вимагає історія. Цього вимагають мільйони жертв. Саме тому ми повинні знати правду про своє минуле, про мільйони закатованих голодом українців, про тисячі загиблих з голоду гайворонців. Зобов’язані пам’ятати, аби не повторилося найстрашніше за всю історію України – штучне, насильницьке винищення людей.
 Вшануймо пам’ять мільйонів синів і доньок України, мільйонів невинних людей - наших земляків, без жалю винищених Голодомором! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!