ВІТАННЯ СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ З ДНЕМ ПРАЦІНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА АМАТОРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

Дата: 08.11.2019 09:45

Шановні працівники культури та аматори народного мистецтва Олександрівської об’єднаної територіальної громади!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди професійного свята!

Дякую вам за те, що стоїте на сторожі наших культурних здобутків та  традицій,  пропагуєте моральні принципи і робите життя жителів громади яскравішим. Щоденно, наповнюючи  чарівними барвами української пісні, запального танцю серця і душі  наших земляків, ви не даєте  втратити  любов до великого  мистецтва.

Бажаю вам теплоти у серці, міцного здоров’я, щастя, благополуччя, великих творчих успіхів і невичерпної наснаги. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог!