БЛАГОДІЙНИЙ КОНКУРС ДЛЯ ПІДЛІТКІВ DIAMOND CHALLENGE FOR HIGH SCHOOL ENTREPRENEURS

Дата: 23.10.2019 14:25

Благодійний фонд ICEPP запрошує взяти участь підлітків від 14 до 18 років в американському конкурсі Diamond Challenge for High School Entrepreneurs, що дає можливість розвинути свої підприємницькі навички, підвищити економічну грамотнісь та поборотися за грошовий приз разом з поїздкою до США!

Реєстрація на конкурс Diamond Challenge триває - уже декілька десятків команд розпочали свій шлях в цьогорічному сезоні!

А ти готовий випробувати власну креативність? Тоді реєструйся на Diamond Challenge!

Основні вимоги:

- вік від 14 до 18;

- навчатися у загальноосвітній школі або профільному коледжі;

- у тебе є команда, яка захоче з тобою втілити мрії в життя;

- хоча б один з вас говорить англійською на рівні не нижче Intermediate.

Аби полегшити процес реєстрації командам, ми зробили розгорнуту інфографіку про те, як без перешкод зареєструватися на Diamond Challenge