МЕШКАНЦІ ТЕРИТОРІАЛЬНОГО ЦЕНТРУ СОЦІАЛЬНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ДОЛУЧИЛИСЬ ДО СВЯТКУВАННЯ ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

Дата: 15.10.2019 13:38

У відділенні стаціонарного догляду для постійного проживання територіального центру соціального обслуговування 12 жовтня 2019 року відбувся святковий концерт, присвячений Дню захисника України. Захід організовано працівниками терцентру та аматорським колективом Високопільського старостинського округу «Самі файні», з метою вшанування територіальної цілісності України, військових традицій і перемог Українського народу.

«Мешканці стаціонарного відділення дуже співпереживають подіям, які зараз відбуваються в Україні, - говорить директор терцентру Марія Хом’якова, - Вони з великою радістю об’єдналися навколо свята, яке вшановує Захисників України, їх патріотизм та мужність».

Під час концерту лунали українські народні пісні і вітання нащадкам козацької слави та завзяття.

14 жовтня 2019 року на запрошення до відділення завітав отець Святослав Очеретинської церкви імені Чудо-Михайла Архістратига, який провів панахиду по загиблим воїнам, хвилиною мовчання вшанували їх пам’ять.

Територіальний центр соціального

обслуговування (надання соціальних послуг)

Олександрівської селищної ради Донецької області