ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ В ГРОМАДІ ВІДБУЛИСЬ ФУТБОЛЬНІ ЗМАГАННЯ СЕРЕД ШКОЛЯРІВ

Дата: 15.10.2019 11:41

Змагання з футболу серед школярів, присвячені Дню захисника України, відбулись між закладами загальної середньої освіти Олександрівської ОТГ. У турнірі взяли участь футбольні команди учнів 7-9 класів, ігри відбулись по зонах впродовж місяця.

У фінал вийшли три команди: юні футболісти Олександрівського, Новоолександрівського та Очеретинського закладів освіти. Вирішальний матч відбувся 11 жовтня на футбольному майданчику у селі Петрівка Перша.

За результатами змагань першість виборола команда Олександрівського ЗЗСО, друге місце посіли футболісти Новоолександрівського НВК, почесне третє – футболісти Очеретинського ЗЗСО.