СПОРТСМЕНИ ОЛЕКСАНДРІВСЬКОЇ ГРОМАДИ СТАЛИ ДРУГИМИ СЕРЕД ОТГ ДОНЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Дата: 09.09.2019 16:37

Команда Олександрівської громади посіла друге загальнокомандне місце у спартакіаді серед ОТГ Донецької області. Змагання відбулись 7 вересня у місті Соледар, команди змагалися у 6 видах спорту – волейболі, міні-футболі, настільному тенісі, гирьовому спорті, шахах та шашках.

Команди з футзалу та волейболу Олександрівської ОТГ посіли перші місця, Олександр Роменський виборов перше місце у шахах, Марія Хом’якова здобула друге місце у шашки, Антон Бахтар став першим серед ігроків з настільного тенісу, а у гирьовому спорті Володимир Козій посів друге місце. За підсумками балів Олександрівська ОТГ стала другою серед 9 команд-учасниць Донецької області.