В ОЛЕКСАНДРІВЦІ ВІДБУЛИСЬ ЗАХОДИ ДО 76-Ї РІЧНИЦІ ВИЗВОЛЕННЯ ДОНБАСУ ВІД НАЦИСТСЬКИХ ЗАГАРБНИКІВ

Дата: 06.09.2019 13:18

Меморіальний захід відбувся на площі Олександра Невського, біля пам’ятника загиблим у Другій світовій війні. У мітингу взяли участь селищний голова Людмила Борисевич, в.о. голови райдержадміністрації Володимир Давимука,  мешканці селища, колективи органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, учнівська молодь.

Пам’ять загиблих у боях з нацистськими загарбниками вшанували хвилиною мовчання. На завершення урочистостей всі охочі поклали квіти до Вічного Вогню.

Ми ніколи не забудемо тих, хто, не шкодуючи свого життя, завоював яскраву перемогу та щастя для майбутніх поколінь. Нехай пам’ять про всіх полеглих за мир у страшні часи війни, згуртує нас та дасть нам силу, волю та надію найскоріше вдихнути ковток чистого мирного повітря на нашій рідній землі.