СОЦІАЛЬНІ СЛУЖБИ ВІДВІДАЛИ СІМ'Ї, ЩО ОПИНИЛИСЯ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 16.08.2019 10:03

Сім’ї вразливих категорій населення та ті, що опинилися у складних життєвих обставинах відвідали представники соціальних служб та поліції. Спільний виїзд у Новоолександрівку та на території Олександрівки здійснили директор центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді селищної ради Віра Бахтар, офіцери поліції Денис Цуняк та Ірина Клочкова та представник управління соціального захисту населення Олександрівської РДА.

Комісійно було перевірено умови проживання дітей у сім’ях опікунів та вразливих категорій.

В ході візиту батькам рекомендовано створити належні умови для проживання дітей та щодо підвищення рівня батьківського потенціалу.

Працівники поліції склали акт на одного з батьків за невиконання своїх батьківських обов’язків, в подальшому із притягненням до відповідальності. Управлінням соцзахисту райдержадміністрації складено акт по перевірці державної соціальної допомоги, що надається сім’ї.  Соціальний супровід, підтримка та контроль – основні завдання, які стоять сьогодні перед соціальними службами.